ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

180,000 تومان

توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

توضیحات تکمیلی

Type

Cisco SFP Transceiver Module

Wavelength

850nm

Ports

1 x LC Duplex Connector 10GBase-SR

Max Distance

300 m

Transfer Rate

10 Gbps

Feature Compatibility

Cisco Nexus 5000 Series Switches – Cisco Nexus 7000 Series Switches

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *