فروش small business

فروش small business

فروش small business

فروش small business یکی از بهترین تجهیزات سیسکو می باشد که برای شیکه های کوچک طراحی شده است . این سوئیچ small business امکاناتی همانندسوئیچ های حرفه ای سیسکو اما در محیط شبکه کوچک تر برای شما فراهم میکند .

فروش small business

فروش small business

مزایای Cisco Small Business  چیست ؟

فروش small business برای کسب کارهای کوچک طراحی شده است و برای راه اندازی کسب و کارهای کوچک بهترین گزینه می باشد .  Cisco Small Business  یکی از برترین ویژگی های که دارد تنوع بی نظیر برای سوئیچ ، روتر واکسس پوینت ها ، سیستم های مدیریت یکپارچه و سیستم های امینیتی است . به خاطر این موضوع شما می توانید برای راه اندازی شبکه های محلی کوچک از تمام ویژگی های این نوع از سری دستگاه های Cisco small Business استفاده نمایید .

 

لیست مزیت های سری Small Business سیسکو

  • همانند دستگاه های حرفه ای سیسکو از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است
  • میتوانند حجم بالایی از ترافیکی را مدیریت و در زمان انتقال اطلاعات به خوبی عمل کنند
  • قیمت مناسب تر نسبت به تجهزات حرفه ای سیسکو
  • سادگی در نصب و راه اندازی و توانایی افزایش توان شبکه
  • امکان یکپارچه سازی سیستم

فروش small business در دسته بندی کالاهای شرکتی سیسکو قرار میگیرد و شرکت سیسکو در دسته بندی فروش small business از چهار دسته بندی مختلف استفاده نموده است که هر کدام بر طبق ویژگی های خاص خود برای مدیریت شبکه به صورت زیر دست بندی شده است :

سوئیچ(Switch)

روتر(Router)

آی پی فون (Ip Phone)

اکسس پوینت بی سیم (Wireless access point)

قابلیت Smart Config  در سوئیچ های Cisco Small Business

یکی از بهترین قابلیت های سوئیچ های Small Business  استفاده از کانفیگ اسمارت است که شما میتوانید با اتصال دستگاه به کامپیوتر با استفاده از یک مرور گر وب و استفاده از IP:192.168.1.254  به این سوئیچ اتصال پیدا کنید .


Rate this post