فروش سوئیچ سیسکو

معرفی سوئیچ سیسکو سری 6500

فروش سوئیچ سیسکو

فروش سوئیچ سیسکو ، فروش انواع سوئیچ های سیسکو به صورت آکبند و استوک واردات مستقیم انواع سوئیچ های سیسکو .

سوئیچ های سیسکو از سخت افزار و نرم افزار قابل اطمینان بالایی دارند . در ادامه به بررسی سوئیچ های سیسکو و معرفی انواع ویژگی های سیسکو می پردازیم  .

فروش سوئیچ سیسکو

فروش سوئیچ سیسکو

فروش سوئیچ سیسکو ومعرفی انواع سوئیچ ها

در زیر تمام سری های سوئیچ های سیسکو را برای شما معرفی می کنیم و می توانید برای خرید سوئیچهای سیسکو به فروشگاه سیسکو ای پی خریداری نمایید .

لیست سوئیچ های سیسکو 

محبوب ترین سری سوئیچ های سیسکو سری ۲۹۶۰ و ۲۹۶۰s  می باشد که تا کنون بیشترین محبوب و بالاترین کارایی را از حود نشان داده اند ، اما یک مشکل کوچک این سری سوئیچ ها دارند که در ادامه به بررسی و مقایسه این سری سوئیچ ها با سوئیچ های جدید می پردازیم .

بررسی فروش سوئیچ سیسکو سری ۲۹۶۰s

سوئیچ سیسکو سری ۲۹۶۰S  سری جدید ۲۹۵۰ می باشد که امید است همانند پدر خود به خوبی از پس کار ها بر آید . سری ۲۹۶۰s  یک سوئیچ لایه ۲ میباشد که یک ویژگی بسیار بالا برای این سوئیچ محسوب میشود . سوئیچ ۲۹۶۰s  دارای یک عیب کوچک می باشد و این عیب مربوط به قسمت پاور دستگاه می باشد که یک ایراد ذاتی کارخانه میباشد که قسمت پاور این دستگاه به صورتی طراحی شده است که در اثر تولید گرما این دستگاه در طول زمان پاور نمی تواند این گرما را دفع کند و میسوزد . شما برای رفع اشکال ااین مورد می توانید راهکاری که در مقاله معرفی این سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s انتشار یافته است مطالعه نمایید .

فروش سوئیچ سیسکو سری ۲۹۶۰

سری دیگر از سوئیچ های سیسکو که تقریبا جدید می باشد سری سوئیچ سیسکو ۳۸۵۰ میباشد .

 

بررسی فروش سوئیچ سیسکو سری ۳۸۵۰

سوئیچ سیسکو سری ۳۸۵۰ سوئیچ کاتالیست می باشد که برای شبکه های بی سیم و کابلی طراحی شده است . در طراحی نرم افزار سیسکو هنر بی نظیری از خود نشان داده است که این هنر عملیات و کارایی این سوئیچ را به طور شگفت انگیزی افزایش داده است . مشکل سوئیچ های سری ۲۹۶۰s  سیسکو در مدل ۳۸۵۰ تقریبا به صروت کاملی از بین رفته است . یک جای پاور اضافی برای این سوئیچ در نظر گرفته شده است که خود یک امکان بسیار خوب می باشد و دستگاه شما میتواند بدون قطعی در صورتی که یکی از پاور ها خراب شود به مار خود ادامه دهد .

در قسمت وبلاگ میتوانید مقاله کامل معرفی سوئیچ سیسکو ۳۸۵۰ را بخوانید .

 

 


Rate this post