فروش روتر سیسکو

فروش روتر سیسکو

فروش روتر سیسکو ، روتر های سیسکو مسلما یکی از بهترین روتر های موجود دنیا می باشند به خاطر کیفیت بالای ساخت این روتر و سیستم سخت افزاری و نرمافزار کامند لاین بیس سیسکو که می تواند تمامی احتیاجات شما را بر آورده سازد .

روتر های سیسکو در سری های مختلف و مدل های مختلف ساخته میشوند و برای مصارف گوناگون دارای ویژگی های مختلفی ساخته میشوند ، که علاوه بر ویژگی های که بر روی روتر ها قرار دارد شما میتوانید با خرید ماژوال های که روتر شما را پشتیبانی می کنند را ارتقا دهید.

فروش روتر سیسکو

فروش روتر سیسکو

روتر سیسکو و معنای روتینگ چیست ؟

روتینگ به معنای و مفهوم قابل لمس اجاد ارتباط بین بین کامپیوتر ها در شبکه های جدا هم هست . که اگر این امکان روتینگ وجود نداشت شبکه های داخلی و خارجی که شما هم اکنون از آنها استفاده میکنید را نمیتوانید داشته باشید . آغاز فروش روتر سیسکو یکی از مهم ترین و موثر ترین پیشرفت های روتینگ در دنیا می باشد . شما با روتر های سیسکو می توانید تمامی شبکه را بدون هیچ کم بود سخت افزار و نرم افزار برای مدیریت را کنترل نمایید .

روتر سیسکو را میتوانید در سه حالت برای مدیر های شبکه قرار دهید به صورت یوزر و یا به صورت ادمین با دسترسی بسیار کم برای کانفیگ و یا به صورت فول کنترل که تمام کانفیگ ها را می توانید انجام دهید ، توجه داشته باشید که در مود کاربر شما می توانید مانیتورینگ شبکه را انجام دهید .

به تور مثال : روتر سیسکو ۷۲۰۶ یک Core router  میباشد که در واقع روتر اصلی یک ISP  محسوب می شود . مشخصات شاخص روتر ۷۲۰۶ سیسکو را میتوان این موارد بیان کرد .

  • شاسی VXR
  • قابلیت پشتیبانی از :

NPE های G1  با قدرت پردازش یک میلیون Packet در ثانیه

G2  با قابلیت پردازش دو میلیون Packet در ثانیه

در زیر میتوانید مقایسه قدرت روتر سیسکو را مشاهده نمایید .

فروش روتر سیسکو

فروش روتر سیسکو

روتر های سیسکو در کل و به صورت کاملا واقع بینانه با یک نگهداری مناسب همانند استفاده از رک و براکت های مناسب برای روتر میتواند تا بیش از ۱۰ سال کار کند حتی فن های دستگاه هم به صدا نمی افتند .

تنها مشکلی می توان به روتر های سیسکو گرفت که توقع بسیار بالایی هست که پاور های این دستگاه بعد از گذشت چند سال ممکن است خراب شوند :دی . که این خرابی هم برا اثر دمای ایجاد شده در محیط این پاور است که شما میتوانید برای اینکه حتی ۱ ثانیه هم شبکه شما با مشکل مواجه نشود از روتر های سیسکو استفاده کنید که دوال پاور هستند و یک پاور را به صورت پشتیبان نگه میدارند .

فروش روتر سیسکو و انواع روتر ها

در زیر به انواع روتر های سیسکو و سری های اصلی آنها اشاره می کنیم که میتوانید با مراجعه به فروشگاه برای خرید و صفحه تماس با ما یا وبلاگ جهت بررسی های تخصصی را مشاهده نمایید .

با کلیک بر روی هر کدام از سری ها وارد فروشگاه می شوید و میتوانید از مشخصات و قیمت روتر مورد نظر خود آگاه شوید .

 

 

 

 

 


Rate this post