سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s

سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s

سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s  سوئیچ سیسکو لایه ۲ است ، این سوئیچ یکی از بهترین سوئیچ های سیسکو می باشد . فروش سوئیچ ۲۹۶۰s به صورت ریفربیشد و با گارانتی طلایی سیکو آی پی .سری قبلی سوئیچ های سیسکو یعنی سوئیچ سری ۲۹۵۰ که به صورت قایل توجهی در شبکه های کامپیوتری مورد استفاده قرار می گرفته است . حالا جای خود را به سری جدید خانواده سیسکو یعنی سوئیچ های سری ۲۹۶۰x و ۲۹۶۰s داده است . ( باشد تا همانند سوئیچ های ۲۹۵۰ بتوانند بخوبی کارکنند. 🙂 )

سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s که در سطح لایه ۲ میباشد . تا کنون امنحان خود را به خوبی پس داده است و همانند ددیگر تجهیزات سیسکو توانسته است پاسخ گوی تمامی نیاز ها در طول امتخانات خود باشد .

سوئیچ سیسکو 2960s

سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s

عیب سوئیچ ۲۹۶۰s چیست ؟

تنها عیب سوئیچ ۲۹۶۰s  که نمی توان به ان عیب هم گفت مشکل پاور ساپلای ان از نظر مهندسین و ادمین های شبکه است . برای جلوگیری از بروز این مشکل و عدم قطعی در شبکه شما می توانید از Redundant power  برای پشتیبانی استفاده نمایید .

توجه داشته باشید که یک سری از روتر های سیسکو همانند : روتر سیسکو ۳۸۴۵ امکان نصب دو عدد پاور را دارد ، که در صورت بروز نوانات برق یا تولید بیش از حد گرما و خارج شدن یک پاور از مدار دستگاه به طور انومان بر روی پاور دوم می رود و دستگاه بدون خاموش شدن به کار خود ادامه میدهد .

توضیحاتی در مورد سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s

تکنولوژی که در سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s  استفاده شده است و جزو تکنولوژی های خوب دنیا محسوب میشود . FlexStack, Power over Ethernet Plus (PoE+), and Cisco Catalyst SmartOperations اشاره کرد .

مشخصات کلی سوئیچ ۲۹۶۰s سیسکو در زیر آماده توضیح داده شده است :

  •   شامل ۲۴ و ۴۸ گیگابیت پورت است.
  •  شامل پورت گیگابیت SFP و یا پورت ۱۰G +SFP است .
  •  از تکنولوژی سیسکو Flex Stack با سرعت ۲۰Gb/s پشتیبانی میکند .
  •  از تکنولوژی +POE با توان ۳۰w به ازای هر پورت پشتیبانی میکند .
  •  دارای پورت USB جهت اتصال کنسول و انتقال فایل است .
  • از انواع نرم افزارهای مدیریت و کانفیگ و مانیتورینگ و نگهداری پشتیبانی مینماید .

جهت خرید سوئیچ ۲۹۶۰s  دیگر مدل های این سوئیچ همانند ۲۹۶۰ میتوانید با مراجعه به فروشگاه از قیمت فروش سری سوئیچ های سیسکو ۲۹۶۰  مطلع شوید .

فروش سوئیچ ۲۹۶۰s  و جدول مشخصات کامل

سوئیچ ۲۹۶۰s  از لحاظ قیمت و کارایی جز سوئیچ های پر درخواست می باشد بخاطر اینکه از قیمت نسبتا خوبی بر خوردار است و ویژگی های بسیار عالی و کیفیت ساخت خوبی دارد . جدول زیر نشان دهنده مدل کامل و نوع پورت های سوئیچ ۲۹۶۰s  می باشد که میتوانید در زمان خرید سوئیچ سیسکو ۲۹۶۰s  استفاده نمایید .

فروش سوئیچ 2960s

فروش سوئیچ ۲۹۶۰s


Rate this post