تجهیزات دست دوم سیسکو

تجهیزات دست دوم سیسکو

تجهیزات دست دوم سیسکو یا تجهیزات ریفر سیسکو تجهیزاتی هستند ،که سازمان های به دلیل به روز رسانی شبکه خود به فروش می رسانند و یا دارای ایراد جزئی همانند ایراد پاور دستگاه هستند که به کارخانه سیسکو بازگردانده میشوند و دوباره در بازار به فروش میرسند .

کیفیت تجهیزات دست دوم سیسکو

تجهیزات دست دوم و ریفر سیسکو از لحاظ ظاهری همانند دستگاه های نو با مقداری خط و خش که در اثر بسته شدن در رک اتفاق می افتد هستند .

تجهیزات دست دو سیسکو همانند : روتر دست دوم سیسکو ، سوئیچ دست دوم سیسکو و … به خاطر اینکه استفاده فیزیکی خاصی ندارند و بعد از اتصال به رک دیگر جا به جا نمیشوند از لحاظ ظاهری بسیار مناسب هستند .

از لحاظ سخت افزاری سیسکو به خاطر استفاده از بهترین کیفیت در ساختار دستگاه و استفاده از ماشین آلات و نیروهای بسیار متخصص در نصب بردها و راه اندازی قطعات طول عمر باور نرکردنی به شما میدهند .

اکثر دستگاه های دست دوم سیسکو بیشتر از یکسال کار نکرده اند و این تضمین برای شما هست که این دستگاه ها در شرایط مناسب کاری بیش از ۱۰ سال برای شما کار کنند .

در زیر نمونه از دستگاه های رفر را مشاهده میکنید .

تجهیزات دست دوم سیسکو

تجهیزات دست دوم سیسکو

تجهیزات دست دوم سیسکو

تجهیزات دست دوم سیسکو

همان تور که مشاهده می کنید داخل دستگاه های سیسکو بسیار تمیز و بدون گردو غبار است .

در صورتی که تجهیزات دست دوم سیسکو شما هم نیاز به سرویس دوره و یا تعمیرات تجهیزات سیسکو داشته باشید میتوانید با استفاده از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید .توجه داشته باشید تجهیزات دست دوم سیسکو تجهیزات تعمیراتی نیستند . و هیچ گونه تغیرات و یا تعمیراتی در برد های آن ها صورت نگرفته است این تجهیرات از شرکت های معروف آمریکایی و اروپایی خریداری شده است و شما میتوانید از فروشگاه و یا با تماس با کارشناسان ما این دستگاه ها را تهیه نمایید .


Rate this post