براکت سیسکو

براکت سیسکو

براکت سیسکو برای اتصال سوئیچ و روتر سیسکو جهت اتصال به رک بزرگ استاده و یا رک های کوچک دیواری برای ثابت شدن و آرایش دادن به اتصال وسایل داخل رک استفاده میشود .

فروش براکت سیسکو

فروش براکت سیسکو

فروش براکت سیسکو

وب سایت سیسکو آی پی با ارائه انواع براکت های جهت اتصال انواع سوئیچ و روتر  سیسکو به رک های ایستاده و دیواری در نظر دارد تا شما بتوانید بهترین نوع آرایش رک و چیدمان سوئیچ و روتر سیسکو خریداری شده از فروشگاه سیسکو آی پی را انجام دهید .

انواع براکت سیسکو یا گوشواره سیسکو

اسم عامیانه براکت در میان همکاران به نام گوشواره سیسکو هم استفاده می شود که نام درستی نمی باشد . (حتی اسم تراکت سیسکو هم به گوش میخورد :))

براکت های سیسکو برای سری سوئیچ ها روتر های گوناگون متفاوت است . در زیر نمونه های از سوئیچ ها و روتر ها سیسکو را نام می بریم که هر کدام داری براکت جداگانه ای برای خود می باشند که این تفاوت بستگی به نوع بدنه سوئیچ و روتر و جای پیچ ها برروی بدنه را ایجاد میکند .

فروش براکت سیسکو

فروش براکت سیسکو

به طور مثال شما میتوانید از براکتی که برای سری سوئیچ ۳۷۵۰ استفاده میشود برای سری ۲۹۶۰x استفاده کنید اما توجه به این موضوع که استفاده از براکت اصلی و دقیق برای همان نوع سوئیچ میزان خرابی دستگاه شما را بسیار پایین می آورد و ممکن است با استفاده از این براکت غیر استاندارد به سوئیچ و یا روتر خود صدمه وارد کنید .

برای خرید براکت های سیسکو می توانید با مشاوران ما از طریق صفحه تماس با ما و یا در فروشگاه سیسکو آی پی سفارش آنلاین خود را ثبت نمایید . سیسکو آی پی تمامی براکت ها را برای انواع سوئیچ و روتر سیسکو اماده و به صورت موجودی ۱۰۰% در آورده است تا شما عزیزان در تهیه براکت برای نصب و راه اندازی سرور روم خود به مشکل بر نخورید .

 

 


Rate this post