آداپتور سیسکو 

اداپتور سیسکو CUB 4

آداپتور سیسکو

آداپتور سیسکو  برای اتصال به انواع آی پی فون سیسکو و تامین برق مورد نیاز آی پی فون های سیسکو . آی پی فون های سیسکو به دو صورت برق مورد نظر خود را تامین میکنند .

  • POE
  • آداپتور آی پی فون سیسکو

تامین برق مورد نیاز آی پی فون سیسکو (Cisco IP phone )

بر مورد نیاز آی پی فون های سیسکو را می توان هم از طریق POE  که با ارائه برق بر روی بستر شبکه و کابل شبکه Rj45  صورت می پذیر انجام داد و یا از آداپتور سیسکو استفاده کرد . برای تامین برق مورد نیاز از طریق POE  شما نیازمند سوئیچ و یا روتر های هستید که POE  را بر روی پروت های خود ارائه میدهند و یا میتوانید برای هر کدارم از آی پی فون خود از یک آداپتور POE  استفاده کنید که این مدل استفاده که برای هر کدام از آی پی فون های سیسکو از یک POE  استفاده کنید زیاد مطلوب نمی باشد و هزینه گزافی برای شما خواهد داشت . اما اگر از یک سوئیچ و یا روتر سیسکو که FULL POE  هست یعنی بر روی تمامی پورت های خود POE  ارائه میدهد استفاده کنید بهتر است . در بحث بعدی که برای آی پی فون های هست که باید از آداپتور استفاده شود . بهتر از است از آداپتور سیسکو اورجینال که به وب سایت سیسکو آی پی به طور مستقیم از خود شرکت سیسکو تامین می کند استفاده نمایید .

انواع آداپتور سیسکو  اورجینال

CUBE 3

آداپتور سیسکو  CUB 3

آداپتور سیسکو  CUB 3

CUBE 4

اداپتور سیسکو CUB 4

آداپتور سیسکو  CUB 4

چرا آداپتور سیسکو  اورجینال

آداپتور سیسکو  اورجینال از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است و ولتاژ خروجی که به دستگاه شما از آداپیتور سیسکو دریافت میکنید بسیار ثابت است . برای خرید آداپتور های اورچینال سیسکو میتوانید از فروشگاه وب سایت سیسکو آی و یا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید .

 

 


Rate this post